Освіта в країні твоєї мрії

З кожним роком інтерес до освітніх програм за кордоном безперервно зростає. Такі програми цікаві не тільки школярам і студентам, а також і дорослим фахівцям різних напрямів. Секрет такої широкої популярності дуже простий, адже диплом або навіть сертифікат міжнародного зразка відкриває великі можливості: для одних – це робота у великих компаніях, для інших – перспективна кар’єра, для третіх – новий досвід роботи.
Сьогодні для багатьох роботодавців міжнародний диплом – синонім високого професіоналізму, а для деяких – необхідна умова роботи в компанії або корпорації.
Звичайно, найголовніше – вибрати для себе відповідну програму, що буває досить складно серед безлічі напрямків: США, Канада, Великобританія, Франція, Німеччина, Чехія, Польща … і величезного розмаїття мовних програм:
Звичайно, в такій відповідальній, важливій і клопітній справі найкраще звернутися до професіоналів, які максимально швидко підберуть програму, необхідну саме вам.

Більше 100 програм навчання в 21 країні світу…

Канікули з вивченням мов

Середня освіта

Вища освіта

Підготовка до іспитів

Стажування, підвищення кваліфікації

Бізнес-програми, MBA

Виберіть те, що підходить саме вам…
Залежно від вашого вибору країни навчання і специфіки програми, наші менеджери з багаторічним досвідом роботи не лише із задоволенням нададуть вам вичерпну інформацію про найпопулярніші напрямки і ВНЗ, правильно підберуть програму навчання, але і допоможуть швидко організувати процес збору та подачі документів або підготують до складання іспиту.

Як почати навчання?

Залишити заявку консультанту

Отримати інформацію про програми

Вибрати програму

Підготувати та подати документи

Отримати підтвердження від університету

Розпочати навчання

Al_Gon

Олександра Гончаренко

керівник напрямку по роботі з іноземцями

Напишіть нам
Зв’язатися з нами

вул. Олексія Шовкуненко 6, Київ, Україна, 02000
+38 (044) 221-83-84

+38 (050) 380-20-81

понеділок-п’ятниця з 10:00 до 19:00

субота, неділя вихідні дні