Про компанію

Історія компанії «Епоха Інтернаціональної Освіти» розпочалася 2 лютого 2002 року і вже більше шістнадцяти років ми, в буквальному сенсі слова, допомагаємо людям та компаніям знаходити з миром спільну мову, стираємо кордони нерозуміння та бар’єри спілкування. Наша місія – прибрати обмеження для українського бізнесу при виході на нові ринки, дати українському бізнесу нові можливості для розвитку, відкрити доступ до нових рівнів і більш якісної інформації.
Здійснюємо ми цю місію шляхом зняття мовного бар’єру і прискорення часу, що необхідно для оволодіння новою іноземною мовою.
Наше завдання – створити можливості для спілкування, створити співтовариство, в якому хотів би опинитися власник компанії, створити умови, в які йому б хотілося потрапити, але до яких він, на жаль, поки не може добратися, так як не володіє, в достатній мірі, англійською або будь-якою іншою іноземною мовою. Ми вирішуємо цю задачу через створення концепції «Іноземна мова – стиль життя», де даємо можливість відчути, що вивчення іноземної мови – це нескладно, цікаво, захоплююче, ніколи не пізно, це час, враження, емоції, співтовариство. Це – стиль життя зі своїми WOW – ефектами.
Навчання з нами – це можливість увійти в цей цікавий світ.
За 16 років ми виросли, міцно встали на ноги, подорослішали і розширили сферу своєї діяльності. Ми – це група компаній «Епоха», до складу якої входять:

Школа іноземних мов в Києві для українських власників і їх команд та для іноземців, що бажають працювати в Україні

Бюро перекладів

Центр з освіти за кордоном

Центр бізнес - тренінгів, консалтингу та коучингу на іноземних мовах

У нашому колективі – понад 80 кваліфікованих фахівців: закохані в свою справу викладачі, перекладачі, які відчувають мову, професійні тренери та орієнтовані на завдання клієнтів менеджери.
Сьогодні ми пишаємося тим, що більше 10000 чоловік і 150 компаній, довіряють нам свою освіту, професійне зростання фахівців, навчання своїх співробітників і свої перспективи в цілому. І будемо неймовірно раді стати і вашими партнерами в найсміливіших проектах.

Компанія в цифрах

0
+
років досвіду роботи
0
+
іноземних мов
0
+
кваліфікованих фахівців
0
+
навчальних програм
0
+
сторінок перекладів

Наші партнери

Нам довіряють